Biofinity Toric 3 šošovky Zobraziť väčšie

Biofinity Toric 3 šošovky

Nové

11,33€

Tabuľka dát

Dioptria+8.00 do -10.00
Polomer zakrivenia8,7
Priemer14,50
Počet šošoviek v balení3 šošovky
Čas odoslania14 až 21 pracovných dní

Detaily

Špičkové mesačné kontaktné šošovky Biofinity Toric pre korekciu astigmatizmu od spoločnosti CooperVision® sú zárukou ostrého zraku a pohodlného nosenia. Vďaka prirodzenej zmáčavosti udržujú po dlhú dobu potrebnú vlhkosť, takže nedochádza k predčasnému vysušovaniu a podráždeniu očí a nutnosti použiť hydratujúce očné kvapky. Po konzultácii s očným špecialistom je možné ich nosiť nepretržite až po dobu siedmich dní.

Mäkké tórické šošovky Biofinity Toric sú navrhnuté s cieľom dokonalé nápravy rozostreného či skresleného obrazu pri pohľade na diaľku i na blízko, spôsobeného astigmatizmom. Optimalizovaná geometria presne reaguje na individuálne potreby používateľa, ktorý si s pomocou týchto šošoviek môže užívať jasného a ostrého videnia. Vďaka jedinečnému dizajnu, tvorenému radom plôšok, sú šošovky veľmi stabilné a presne padnú na očnú guľu.

Unikátna technológia AQUAFORM a moderný, vysoko priedušný silikón-hydrogélový materiál zaisťujú vysoký stupeň priepustnosti kyslíka cez šošovky, toľko dôležitý pre zdravie očí a komfortné nosenie. Kontaktné šošovky Biofinity menej zaťažujú oči, udržujú je prirodzene hydratované, svieže a zdravo vyzerajúce.

Aby vám šošovky Biofinity Toric perfektne slúžili a zachovali si čo najdlhšie svoje optimálne vlastnosti, je potrebné sa o ne pravidelne a dôkladne starať s použitím kompatibilného roztoku na šošovky.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Biofinity Toric 3 šošovky

Biofinity Toric 3 šošovky

Write a review