Air Optix Night & Day Aqua 6 šošoviek

Nové

29,19€

Tabuľka dát

Dioptria+6.00 do -10.00
Polomer zakrivenia8,4, 8,6
Priemer13,80
Počet šošoviek v balení6 šošoviek
Čas odoslania1-5 pracovných dní

Detaily

Revolučné mesačné kontaktné šošovky Air Optix® Night & Day® Aqua sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné k nepretržitému noseniu po dobu 30 dní a nocí. Kompatibilitu so zdravotným stavom očí pacienta musí vždy potvrdiť očný lekár. Vďaka modernému materiálu na báze silikónu majú tieto šošovky extrémne vysokú priedušnosť, takže k rohovke je privádzaný dostatok kyslíka, toľko dôležitý pre zdravie a sviežosť očí. Výsledkom je pohodlné nosenie po celý mesiac.

Prelomová technológia šošoviek v sebe zahŕňa jedinečnú, permanentnú plazma technológiu, zaručujúci veľmi hladký povrch, zabraňujúci podráždeniu, a jednu z najvyšších úrovní prenosu kyslíka u mäkkých kontaktných šošoviek dostupných na trhu. Kontaktné šošovky Air Optix® Night & Day® Aqua sa vyznačujú pokročilým asférickým dizajnom šošoviek prispievajúcim k optimálnemu komfortu, priľnavosti a vizuálnej čistote.

Špeciálna povrchová úprava a obsah vody v týchto šošovkách majú významný vplyv na redukciu suchosti šošoviek. Trojročná klinická štúdia na pacientoch, ktorí nosili šošovky Air Optix® Night & Day® Aqua po dobu až 30 nocí a šošovky pravidelne vymieňali každý mesiac, preukázala významné zníženie suchosti šošoviek.

Ďalšie testovanie preukázalo, že aj po mesiaci každodenného nosenia sa v šošovkách hromadí významne menej usadenín cholesterolu ako u konkurenčných silikón-hydrogélových šošoviek, používaných po dobu odporúčanú výrobcom (14 dní či mesiac). Táto vlastnosť prispieva k celkovému komfortu pri nosení.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Air Optix Night & Day Aqua 6 šošoviek

Air Optix Night & Day Aqua 6 šošoviek

Write a review

Príslušenstvo