Air Optix for Astigmatism 6 šošoviek

Nové

32,88€

Tabuľka dát

Dioptria+6.00 do -10.00
Polomer zakrivenia8,7
Priemer14,50
Počet šošoviek v balení6 šošoviek
Čas odoslania1-7 pracovních dnů

Detaily

Tórické, silikón-hydrogélové kontaktné šošovky Air Optix® for Astigmatism od spoločnosti Alcon sú určené pacientom trpiacim astigmatizmom, prípadne kombináciou krátkozrakosti či ďalekozrakosti a astigmatizmu. Vďaka prepracovanému dizajnu sa dokonale prispôsobujú tvaru oka a pri nosení pôsobí pohodlne. Unikátna plazmová technológia prináša hladký a súvislý povrch šošoviek, ktorý minimalizuje trenie pri žmurkaniu.

Revolučný dizajn šošoviek PRECISION BALANCE 8|4™ zaisťuje vynikajúcu stabilitu a zabraňuje rotácii pri pohybe očí a pri žmurkaniu. Po nasadení sa tiež veľmi rýchlo stabilizujú do správnej pozície. Konštantná obrysová hrana skvele priľne k povrchu oka a nespôsobuje žiadne nepohodlie počas nosenia. Šošovky v očiach prakticky necítite. Medzi ďalšie pozitíva patrí široká optická zóna, poskytujúci vysokú ostrosť obrazu.

Inovatívna technológia umožňuje extrémne vysokú priepustnosť kyslíka, vďaka ktorej možno šošovky nosiť nepretržite aj počas spánku až po dobu 6 nocí. Dostatočná úroveň okysličenia je veľmi dôležitá pre zachovanie sviežich, zdravých očí a pre predchádzanie pocitom únavy.

K udržaniu zdravia očí prispieva aj vysoká odolnosť voči hromadeniu cholesterolu v šošovkách, ku ktorému môže u menej odolných typov pri dlhodobejšom nosení dochádzať. Aj cez to sa odporúča o šošovky pravidelne a dôkladne starať podľa odporúčania očného špecialistu a v balení priložených inštrukcií.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Air Optix for Astigmatism 6 šošoviek

Air Optix for Astigmatism 6 šošoviek

Write a review

Príslušenstvo