PureVision 6 šošoviek Zobraziť väčšie

PureVision 6 šošoviek

Nové

13,13€

Tabuľka dát

Dioptria+6.00 do -12.00
Polomer zakrivenia8,6
Priemer14,00
Počet šošoviek v balení6 šošoviek
Čas odoslania24 hodín (pre negatívne dioptrie)

Detaily

Mesačné kontaktné šošovky PureVision od spoločnosti Bausch and Lomb sú vyrábané z moderného materiálu silikón-hydrogél. Veľkou výhodou týchto kontaktných šošoviek je niekoľko režimov nosenie. Vďaka výrobným technológiám a materiálu sú tieto kontaktné šošovky veľmi pohodlné a dostatočne prepúšťa kyslík k vašim očiam. Silikón-hydrogelový materiál Balafilcon A obsahuje 36% vody a kyslík prepúšťa 112 Dk / t.

Možností nosenia šošoviek PureVision

Tieto kontaktné šošovky sú primárne určené k dennému noseniu s tridsaťdňovej frekvenciou výmeny. Ráno vložíte kontaktné šošovky do očí a večer ich vyberiete. Je nutné ich však večer dôkladne vyčistiť a uložiť do puzdra na kontaktné šošovky s čerstvým roztokom. Avšak vhodné sú aj pre kontinuálne nosenie. Je možné ich nosiť po dobu 29 nocí a 30 dní. Vždy však túto variantu nosenia konzultujte so svojím kontaktológom.

Moderné technológie

Pri výrobe kontaktných šošoviek PureVision je použitá technológia AerGel. Tá zaisťuje vysokú priepustnosť kyslíka k rohovke vašich očí. A tak zaisťuje vysoký komfort nosenia po celý deň. Ďalšie moderné technológie je Performa. Tá zaisťuje ošetrenie povrchu kontaktných šošoviek, to napomáha udržať vaše oči hydratované, a navyše znižuje pocit suchých očí.

Kontaktné šošovky PureVision majú asférický dizajn. Vďaka tomu sú optické vlastnosti šošoviek naozaj vynikajúce a poskytujú vysoké rozlíšenie.
Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

PureVision 6 šošoviek

PureVision 6 šošoviek

Write a review

Príslušenstvo