Acuvue 1-Day Moist (90 lenses) Zobraziť väčšie

Acuvue 1-Day Moist 90 šošoviek

Nové

36,75€

Tabuľka dát

Dioptria+6.00 do -12.00
Polomer zakrivenia8,5, 9,0
Priemer14,20
Počet šošoviek v balení90 šošoviek
Čas odoslania1-2 pracovných dní (pre plusové dioptrie doba odoslaní 5 pracovných dní)

Detaily

Mäkké jednodňové kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Moist ponúkajú zvýšenú hydratáciu, vďaka ktorej je nosenie šošoviek pohodlnejšie po dlhšiu dobu. Výhod týchto šošoviek na jednorazové použitie môžu využiť osoby trpiace krátkozrakosťou či ďalekozrakosťou. Minimálne požiadavky na údržbu z nich robí ideálne riešenie pre užívateľov s rušným životným štýlom, ktorí oceňujú vysoký komfort pri nosení. Sú vhodné aj pre alergikov, osoby trpiace suchými očami či pacientov, ktorí užívajú šošovky skôr pri špeciálnych príležitostiach a inak nosí okuliare.

Výrobca Johnson & Johnson, ktorý patrí ku špičkám vo svojom odbore, vybavil šošovky Acuvue 1-Day Moist špeciálnou technológiou LACREON®. Tá zabezpečuje, že použitý materiál etafilicon A viaže vlhkosť na PVP, komponent zodpovedný za zadržiavanie vody, podobný prísadám obsiahnutým v prirodzených slzách. Šošovka je vďaka tomu dokonale hydratovaná po celý deň a poskytuje tak vysokú úroveň pohodlia.

Príjemného nosenia je dosiahnuté vďaka prepracovanej konštrukcii a hodvábnemu povrchu, ktorý výrazne znižuje trenie. Pohyb očného viečka je tak voľný a hladký.

Kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Moist majú jednu z najvyšších úrovní ochrany pred UVA a UVB žiarením medzi jednodňovými šošovkami. V oblasti rohovky absorbujú škodlivé lúče a tým ju chráni pred poškodením. Treba pamätať, že šošovky zakrývajú iba stredovú časť oka. Kompletnú ochranu očí a očného okolia zaručí kvalitné slnečné okuliare s vysokými UV filtrami, ktorých nosenie môžete so šošovkami ľahko kombinovať.

Čas odoslania zásielky v zakriveniu 9,0 je okolo 15 dní.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Acuvue 1-Day Moist 90 šošoviek

Acuvue 1-Day Moist 90 šošoviek

Write a review