DAILIES AquaComfort Plus 30 šošoviek Zobraziť väčšie

DAILIES Aqua Comfort Plus 30 šošoviek

Nové

10,50€

Tabuľka dát

Dioptria+8,00 do -15,00
Polomer zakrivenia8,7
Priemer14,00
Počet šošoviek v balení30 šošoviek
Čas odoslania24 hodín (pre plusové dioptrie doba odoslaní 5 pracovných dní)

Detaily

Prvotriedne jednodňové kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® od spoločnosti Alcon prinášajú unikátny systém hydratácie s trojitým pôsobením - zvlhčuje, hydratuje a osviežuje. Celodenného komfortu je dosiahnuté aktiváciou zvlhčujúcich prostriedkov pri každom žmurknutí. Sú ideálnou voľbou pre užívateľov, ktorí kladú dôraz na maximálne pohodlie a pocit sviežosti od rána do večera.

Každý nový pár šošoviek je uložený vo fyziologickom roztoku s prídavkom HPMC (Hydroxy-propylmethylcelulóza), optimalizujúcim viskozitu a dodávajúcim šošovkám hodvábny pocit a maximálne pohodlie ihneď po vložení do očí. HPMC býva často primárnou zložkou očných kvapiek, určených k úľave od podráždenia spôsobeného kontaktnými šošovkami.

Kontaktné šošovky DAILIES® AquaComfort Plus® využívajú prirodzeného žmurkania pre uvoľňovanie zvlhčujúce zložky PVA z šošovky, čo napomáha udržiavať stabilný slzný film po celý deň. PVA dodáva šošovkám vynikajúce hydrofilné vlastnosti dôležité pre komfortné nosenie. Stabilné slzný film je nevyhnutný pre vysokú vizuálnu ostrosť. Hydratačná činidlá v šošovkách sú postupne uvoľňované po dobu až 20 hodín.

Špecifikom týchto šošoviek je, že sú vyrábané s použitím unikátneho polyméru, navrhnutého špeciálne pre jednodňové šošovky s jednorazovým použitím, v porovnaní s konkurenčnými jednorazovými šošovkami, ktoré sú vyrobené z rovnakého polyméru ako mesačné šošovky.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

DAILIES Aqua Comfort Plus 30 šošoviek

DAILIES Aqua Comfort Plus 30 šošoviek

Write a review