Príslušenstvo 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
  • 0,99€

    Hoci malý vzhľadom, tak rozsahom služby veľký pomocník. To je puzdro na kontaktné šošovky od spoločnosti POLYTOUCH CHEM. v ružovo modrom prevedení. Je cenovo veľmi dostupné a zaobstarať si ho môžete aj bez nákupu veľkého balenia roztoku na kontaktné šošovky.

    0,99€
  • 2,49€

    Puzdro na uchovanie kontaktných šošoviek nemusí byť vždy len jednotvárne a dvojfarebné. Puzdro Q-case od spoločnosti Bonasse Enterprises je naozaj veľmi originálne a rozhodne neopozerané. Je vhodné pre ukladanie viacdenné kontaktných šošoviek, ktoré sa tu vydezinfikujú a pripraví pre ich ďalšie použitie. Aj táto činnosť so sebou môže priniesť zábavu a vtip.

    2,49€
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
Príslušenstvo
V tejto kategórii nájdete základné príslušenstvo pre starostlivosť o šošovky alebo oči počas nosenia kontaktných šošoviek. Hlavne hovoríme o puzdrách na šošovky, cestovných súpravách, pinzetách, a tiež uhorkových vankúšikoch. Puzdra na šošovky slúžia na prechovávanie a k ochrane kontaktných šošoviek, môžu byť ako plastová, tak aj sklenená. Je dô...
V tejto kategórii nájdete základné príslušenstvo pre starostlivosť o šošovky alebo oči počas nosenia kontaktných šošoviek. Hlavne hovoríme o puzdrách na šošovky, cestovných súpravách, pinzetách, a tiež uhorkových vankúšikoch. Puzdra na šošovky slúžia na prechovávanie a k ochrane kontaktných šošoviek, môžu byť ako plastová, tak aj sklenená. Je dôležité, aby puzdro na kontaktné šošovky zostalo sterilné, aby chránilo šošovky pred zničením či znečistením. Dostupná puzdra na šošovky sú rôzne veľkosti a tvaru, je na nich označenie pre pravú a ľavú šošovku, aby sa ich užívateľ nepomýlil v prípade užívania rôznych dioptrií. Cestovné sady najčastejšie obsahujú puzdro na šošovky, fľaštičku na roztok a pinzetku. Sú ideálnym pomocníkom na dovolenke, dlhšie ceste ale aj na denné používanie. Vlastník cestovné sady sa nemusí báť, že by sa mu kontaktné šošovky zašpinili, kedykoľvek môže vytiahnuť cestovný set, a hneď má šošovky vyčistené. Unavené či krvou podliate oči upokojí špeciálne vankúšiky na oči. Odporúčajú sa osobám, ktoré používajú kontaktné šošovky denne. V našej ponuke nájdete špeciálne uhorkové vankúšiky na oči Eyeye, ktoré sú ideálne pre regeneráciu pre unavené oči.
Viac