Jednodenné šošovky 64 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 64 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 64 položiek
Jednodenné šošovky
Jednodenné kontaktné šošovky, ktoré nevyžadujú žiadnu ďalšiu starostlivosť. Sú dokonalou voľbou pre osoby, ktoré nechcú myslieť na starostlivosť o kontaktné šošovky, alebo ich využívajú len príležitostne. Navyše sú tieto šošovky vhodné pre alergikov i osoby s citlivými očami, pretože každý deň použijete nové balenie šošoviek, čím predídete tvorb...
Jednodenné kontaktné šošovky, ktoré nevyžadujú žiadnu ďalšiu starostlivosť. Sú dokonalou voľbou pre osoby, ktoré nechcú myslieť na starostlivosť o kontaktné šošovky, alebo ich využívajú len príležitostne. Navyše sú tieto šošovky vhodné pre alergikov i osoby s citlivými očami, pretože každý deň použijete nové balenie šošoviek, čím predídete tvorbe bielkovinových usadenín či vzniku ďalších nečistôt.

Jednodňové kontaktné šošovky sú najmodernejším typom kontaktných šošoviek, a teda revolúciou v optickom priemysle. Zaručujú 100% garanciu zaistenia hygieny počas ich užívania, pretože denná výmena znižuje riziko ich kontaminácie. Materiál a štruktúra jednodenných kontaktných šošoviek poskytujú vysokú priepustnosť pre kyslík a celodennú hydratáciu, ktorá je dôležitá najmä pre osoby, ktorých oči sú vystavené riziku vysušenia (napr. počas dlhej doby práce s počítačom). Veľkou výhodou jednodenných kontaktných šošoviek je, že na nich nestačí vzniknúť bielkovinové usadeniny, ktoré by mohli viesť k zvýšenej citlivosti, a dokonca k zhoršeniu videnia.

Výhodou kontaktných šošoviek je predovšetkým pohodlie. V prípade denného jednorazového použitia sú obzvlášť výhodné preto, že nevyžadujú ďalšiu péči.Jednodenní kontaktné šošovky okamžite po vybratí z oka môžete vyhodiť a použiť ďalší pár. Navyše sú ideálne pre aktívnych ľudí, ktorí nosia bifokálne okuliare, ktoré by im mohli prekážať pri väčšine športov.

Ponuka internetového obchodu Bestgaze.sk obsahuje kontaktné šošovky jednodenné pre všetké osoby a všetké typy vád zraku.V našej ponuke nájdete tiež jednodňové kontaktné šošovky, tórické šošovky a farebné šošovky.
Viac