Nové Acuvue Oasys 6 šošoviek Zobraziť väčšie

Acuvue Oasys with Transitions 6 šošoviek

Nové

25,00€

Tabuľka dát

Dioptria+8.00 do -12.00
Polomer zakrivenia8,4
Priemer14,00
Počet šošoviek v balení6 šošoviek
Čas odoslania24 hodín

Detaily

ACUVUE® OASYS with Transitions je revolučný typ kontaktných šošoviek, ktoré znižujú namáhanie očí, ku ktorému dochádza pri zmenách svetelných podmienok. Dokážu aktívne reagovať na intenzitu osvetlenia a v krátkom okamihu sa prispôsobiť rôzne jasnému svetlu, pôsobiacemu z okolitého prostredia. Fungujú efektívne ak v exteriéri za slnečného dňa či v noci pri osvetlení žiarivými reflektory, tak v interiéri pred monitormi a obrazovkami, vo svetle žiariviek apod. Používateľovi napomáhajú od žmúrenie, takže môže vďaka nim pohodlne vidieť aj za ostrého svetla.

Kontaktné šošovky ACUVUE® Oasys with Transitions, vyrobené technológiou Transitions ™ Light Intelligent Technology ™, umožňujú očiam rýchlejšie zotavenie zo zásahu jasným svetlom a plynulejšie reakciu na zmenu prostredia. Prelomová technológia zároveň zdokonaľuje videnie. Užívateľovi dopraje vyšší kontrast, sýtejšie farby a videnie bez tieňov a odrazov. Trvalých vlastností šošoviek je dosiahnuté prostredníctvom unikátneho materiálu senofilcon A s technológiou zabudovanou priamo do samotného materiálu. Nejedná sa o obyčajný povlak na šošovkách.

Výrobca myslel aj na dôležitú ochranu proti UV žiareniu. Kontaktné šošovky obsahujú UV filtre najvyššej úrovne, poskytujúce 100% ochranu proti UVB a viac ako 99% bariéru proti UVA lúčom. Pri ich nosení sa tak nemusíte báť škodlivých účinkov, ktoré môže mať slnečné žiarenie na rohovku. Je však potrebné si uvedomiť, že šošovky nepokrývajú celý povrch očí a ich okolia, a preto je odporúčané kombinovať ich so slnečnými okuliarmi s UV ochranou.

Vysoký stupeň hydratácie a priedušnosti sú zárukou pohodlného nosenia. Ich služieb dozaista ocenia pacienti trpiaci krátkozrakosťou či ďalekozrakosťou. Šošovky ACUVUE Oasys with Transitions sú dostupné v širokom spektre dioptrií.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Acuvue Oasys with Transitions 6 šošoviek

Acuvue Oasys with Transitions 6 šošoviek

Write a review

Príslušenstvo