Acuvue Oasys 6 šošoviek Zobraziť väčšie

Acuvue Oasys 6 šošoviek

Nové

14,75€

Tabuľka dát

Dioptria+8.00 do -12.00
Polomer zakrivenia8,4, 8,8
Priemer14,00
Počet šošoviek v balení6 šošoviek
Čas odoslania24 hodín

Detaily

Dvojtýždenné kontaktné šošovky Acuvue ® Oasys od špičkového výrobcu Johnson & Johnson predstavujú moderný typ silikón-hydrogélových šošoviek. Sú vhodné aj pre pacientov so zvlášť citlivými očami, ktorí si vďaka vysokej priepustnosti kyslíka a dostatočnému zvlhčenie môžu dopriať pohodlné nosenie. Zaisťujú veľmi efektívnu korekciu chýb zraku v širokom rozsahu dioptrií ak pre osoby trpiace krátkozrakosťou, tak ďalekozrakosťou.

Na výrobu kontaktných šošoviek Acuvue® Oasys bol použitý materiál Senofilcon A, ktorého súčasťou sú špeciálne zvlhčujúce látky Hydraclear Plus, uzamykajúce vlhkosť v šošovkách. Udržanie potrebnej hydratácie je jednou z podmienok príjemného nosenia s pocitom dlhodobej sviežosti bez podráždenia očí. Po konzultácii s očným lekárom je možné nosiť tieto šošovky nepretržite až po dobu jedného týždňa. Odpadne tak nutnosť vynímať šošovky pred spaním a ráno je opätovne nasadzovať.

Medzi charakteristiky tohto produktu patrí tiež vysoká ochrana proti UV lúčom. Zabudovaný UV filter intenzívne chráni rohovku pred negatívnymi vplyvmi slnečného žiarenia (až 95% UVA a 99% UVB). Šošovky samotné však nechránia celý očný povrch a očné okolie. Preto ich radšej doplňte kvalitnými slnečnými okuliarmi, ktoré poskytnú kompletnú ochranu.

Pri navrhovaní dizajnu šošoviek bolo myslené tiež na uľahčenie nasadzovania aj pre začínajúcich používateľov. Šošovky majú na sebe jemnú značku, ktorá napomáha pri vkladaní do oka a zároveň nebráni jasnému videniu.

Kontaktné šošovky ACUVUE® Oasys s HYDRACLEAR Plus technológiou sú určené ak pre bežných užívateľov, tak pre osoby, ktorých oči sú vystavené zvýšenej námahe napr. pri dlhej práci pred obrazovkou, v klimatizovaných miestnostiach či priestoroch so zvýšenou prašnosťou. Spokojní s nimi budú tiež osoby trpiace suchými očami.

Dioptrie 0,00 je dostupná iba v zakrivení 8.4.

Čas odoslania zásielky v zakriveniu 8,8 je okolo 15 dní.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Acuvue Oasys 6 šošoviek

Acuvue Oasys 6 šošoviek

Write a review

Príslušenstvo