2 Týždenné šošovky 7 produkty

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
2 Týždenné šošovky
Dvojtýždňovej kontaktné šošovky sú kontaktné šošovky určené na nosenie a výmenu po určitom časovom úseku. Tento druh kontaktných šošoviek môžete použiť dvojakým spôsobom: nosiť je denne po dobu dvoch týždňov, alebo vo dne aj v noci po dobu jedného týždňa. Dvojtýždňovej kontaktné šošovky vyžadujú osobitnú starostlivosť roztokom a sterilné puzdro....
Dvojtýždňovej kontaktné šošovky sú kontaktné šošovky určené na nosenie a výmenu po určitom časovom úseku. Tento druh kontaktných šošoviek môžete použiť dvojakým spôsobom: nosiť je denne po dobu dvoch týždňov, alebo vo dne aj v noci po dobu jedného týždňa. Dvojtýždňovej kontaktné šošovky vyžadujú osobitnú starostlivosť roztokom a sterilné puzdro. Starostlivosť o kontaktné šošovky zabraňuje vznikaniu nečistôt a bielkovinových usadenín. Ak nosíte dvojtýždňovej kontaktné šošovky vo dne aj v noci, neukladáme šošovky do puzdra, ale aj napriek tomu je potrebné ich z očí na pár minút vybrať a aspoň je opláchnuť čerstvým roztokom.

Dvojtýždňovej kontaktné šošovky sú ideálne pre osoby, ktoré nechcú nosiť okuliare každý deň. Dvojtýždňovej kontaktné šošovky zaisťujú komfort užívania po celú dobu ich nosenia, že sa dodržia zásady používania a šošovky sú správne čistené. Počas používania dlhodobých kontaktných šošoviek sa ľudia so závažnejším zrakovým postihnutím cíti pohodlnejšie v každej situácii, šošovky možno ľahko nasadiť a zložiť, navyše po nasadení je na očiach ani neucítite. Navyše sa jedná o kontaktné šošovky s dostupnou cenou.

Dvojtýždňovej kontaktné šošovky sú vhodné pre ľudí, ktorí chcú na chvíľu prestať nosiť okuliare, např.během dovolenky, cestovanie, alebo chcú šošovky nosiť vo dne aj v noci.
Viac