Mesačné šošovky 64 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 64 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 64 položiek
Mesačné šošovky
Mesačné kontaktné šošovky sú šošovky, ktoré môžete používať 30 dní. Po uplynutí mesiaca používania treba ich vymněnit za nový pár. Počas ich používania je potrebné sa o šošovky náležite starať. Po celú dobu ich používania je potrebné sa o ne starať pomocou špeciálneho roztoku, ktorým je potrebné vyčistiť šošovky po každom vybratí z očí, a tiež p...
Mesačné kontaktné šošovky sú šošovky, ktoré môžete používať 30 dní. Po uplynutí mesiaca používania treba ich vymněnit za nový pár. Počas ich používania je potrebné sa o šošovky náležite starať. Po celú dobu ich používania je potrebné sa o ne starať pomocou špeciálneho roztoku, ktorým je potrebné vyčistiť šošovky po každom vybratí z očí, a tiež pri ukladaní šošoviek do pouzdra.Péče o mesačné kontaktné šošovky je veľmi dôležitá, zaistí ich kvalitné užívanie a odstráni všetky nečistoty.

Mesačné kontaktné šošovky sú ideálnou voľbou pre osoby, ktoré chcú používať šošovky denne po dlhšiu dobu.

Obvykle sa ich v jednom balení predáva viac, takže ak šošovku poškodíte, alebo stratíte, ľahko ju môžete nahradiť inou.

Distribútori kontaktných šošoviek ponúkajú mesačné kontaktné šošovky v dvoch variantoch: mesačné šošovky určenné pre denné nosenie a šošovky nosené cez deň a noc. Prvý typ šošoviek sa spravidla pred spaním uloží puzdra s roztokom a čistí sa po celú noc. Druhý typ stačí stiahnuť z oka, prepláchnuť čistiacim roztokom a opäť ich nasadiť.
Viac