Farebné šošovky 21 produkty

Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek
Farebné šošovky
Farebné kontaktné šošovky sú tu pre osoby, ktoré chcú zmeniť, alebo zvýrazniť prirodzenú farbu svojich očí. Na trhu sú dostupné farebné šošovky s plusovými aj mínusovými dioptriami aj tzv. noľky, ktoré umožňujú zmeniť farbu očí aj osobám, ktoré nemajú žiadnu vadu zraku. Farebné kontaktné šošovky sa nosí denne, na noc je potrebné ich zložiť a ulo...
Farebné kontaktné šošovky sú tu pre osoby, ktoré chcú zmeniť, alebo zvýrazniť prirodzenú farbu svojich očí. Na trhu sú dostupné farebné šošovky s plusovými aj mínusovými dioptriami aj tzv. noľky, ktoré umožňujú zmeniť farbu očí aj osobám, ktoré nemajú žiadnu vadu zraku. Farebné kontaktné šošovky sa nosí denne, na noc je potrebné ich zložiť a uložiť do puzdra s ošetrujúcim roztokom, tiež existujú farebné šošovky jednodenné, ktoré po použití jednoducho vyhodíte.

Farebné kontaktné šošovky sú cestou, ako napraviť vadu zraku a súčasne zvýrazniť farbu očí. Sú ideálnym riešenom pre osoby, ktoré chcú získať hlboký pohľad a pritiahnuť pozornosť k svojim očiam. Farebné kontaktné šošovky sa skvelo hodí pre fotenie, špeciálne akcie či karnevaly.
Viac