Roztoky 35 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 35 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 35 položiek
Roztoky
Väčšina kontaktných šošoviek vyžaduje starostlivosť a na to sú určené čistiace roztoky. Vynímkou sú jednodňové kontaktné šošovky. V ponuke sú dva druhy roztokov­čistiace a desinfekčé. Desinfekčné roztoky slúži na dezinfekciu a ukladanie kontaktných šošoviek, takže s šošovky sú odstránené bielkovinovej usadeniny. Bohužiaľ dezinfekčné roztoky nie ...
Väčšina kontaktných šošoviek vyžaduje starostlivosť a na to sú určené čistiace roztoky. Vynímkou sú jednodňové kontaktné šošovky. V ponuke sú dva druhy roztokov­čistiace a desinfekčé. Desinfekčné roztoky slúži na dezinfekciu a ukladanie kontaktných šošoviek, takže s šošovky sú odstránené bielkovinovej usadeniny. Bohužiaľ dezinfekčné roztoky nie sú multifunkčné. Samozrejme sú v ponuke aj iné roztoky, takže si užívateľ kontaktných šošoviek môže vybrať taký, ktorý potrebuje.
Ošetrujúce roztoky sú rozdelené do dvoch kategórií, podľa typu kontaktných šošoviek, pre ktorých starostlivosť sú určené:
  • - roztok mäkké kontaktné šošovky
  • - roztok pre tvrdé kontaktné šošovky
Nie je dobré ich zamieňať ani používať súčasne.

Roztoky tiež môžeme rozdeliť na jedno­ alebo dvojstupňové. Jednostupňové roztoky, alebo multifunkčné, čistí a dezinfikujú kontaktné šošovky, dajú sa využiť ako pre skladovanie šošoviek v púzdre, tak pre ich očistenie. Dvojstupňové roztoky slúži buď ako dezinfekcia, alebo šošovky čistí, a v prípade, že by ste ich chceli ako čistiť, tak aj skladovať, potrebujete používať dva typy roztokov­jeden pre okamžitú starostlivosť, druhý pre uchovávanie šošoviek v púzdre.
Viac